SODOWANIE / PIASKOWANIE/SZKIEŁKOWANIE
KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE POWIERZCHNI INNOWACYJNĄ I EKOLOGICZNĄ METODĄ SODOWANIA ORAZ BEZPYŁOWĄ I TRADYCYJNĄ METODĄ PIASKOWANIA I SZKIEŁKOWANIA
OBSŁUGA INWESTYCJI
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI Z BRANŻY BUDOWLANEJ ORAZ INSTALACJI SANITARNYCH
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Specjalizujemy się w oczyszczaniu strumieniowo-ściernym metodą sodowania, piaskowania, szkiełkowania.  Czyścimy u Klienta. Czyścimy wszystkie powierzchnie bezinwazyjnie i bezpyłowo.

Drugą gałęzią naszej działalności jest kompleksowa obsługa inwestycji.


STRONA GŁÓWNA

      Z pasji jaką jest BUDOWNICTWO, a także NOWE TECHNOLOGIE które napędzają nas do działania powstała Firma HMD, która zajmuje się czyszczeniem powierzchni nowoczesną, bezinwazyjną i w 100% ekologiczną opatentowaną w USA metodą sodowania oraz metodą bezpyłowego piaskowania i szkiełkowania. Drugą naszą gałęzią jest obsługa inwestycji budowlanych.

NOWE TECHNOLOGIE to amerykańska technologia która pozwala skutecznie i precyzyjnie czyścić niemal każdą powierzchnię. Sodowanie, czyli piaskowanie sodą znajduje zastosowanie m.in. w  budownictwie, przemyśle, rolnictwie, usługach komunalnych, a także przy renowacji i odświeżaniu zabytków i antyków. 

   BUDOWNICTWO, czyli doradztwo techniczne, pełnienie nadzorów, projektowanie, kosztorysowanie, wykonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji jakościowej i powykonawczej z branży budowlanej oraz instalacji sanitarnych.

Nasze usługi wykonujemy w województwie łódzkim w miastach Bełchatów, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice.

OBSŁUGA INWESTYCJI

Firma HMD zajmuje się również kompleksową obsługą inwestycji z branży budowlanej oraz instalacyjnej  w zakresie sieci, instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.

BUDOWNICTWO, czyli doradztwo techniczne, pełnienie nadzorów, projektowanie i opracowywanie kompleksowej dokumentacji technicznej, jakościowej i powykonawczej z branży budowlanej oraz instalacji sanitarnych.

Formularz Kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HMD DARIUSZ SZEPIEĆKO 97-400 Bełchatów, Pogodna 40, dla celów prowadzonej przez HMD DARIUSZ SZEPIEĆKO działalności marketingowej,
Wyrażam zgodę na przesyłanie zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną na udostępniony adres poczty elektronicznej lub numer telefonu przez HMD DARIUSZ SZEPIEĆKO informacji handlowej
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego prowadzonego przez HMD DARIUSZ SZEPIEĆKO zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne
czytaj więcej